KARIERA

kreska

Aktualne oferty pracy:

Stanowisko: Spawacz

Obowiązki:

  • przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji;
  • wykonywanie prac spawalniczo-ślusarskich zgodnie z instrukcjami technologicznymi;

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie (preferowane kierunkowe ślusarz-spawacz);
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku spawacza;
  • aktualne uprawnienia spawalnicze 111,135,136 instytutowe i UDT (odbiorowe);
  • umiejętność czytania rysunku technicznego z zakresu konstrukcji stalowych
    w stopniu bardzo dobrym;
  • mile widziana obsługa urządzeń skrawających;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego oraz obsługi wózków widłowych;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • praca w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilną pracę, dobre zarobki;
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Stanowisko: Tokarz – Frezer

Obowiązki:

  • obrabianie elementów na frezarce konwencjonalnej,
  • wykonywanie prac ślusarskich,
  • wykonywanie prac mechanicznych.

Wymagania:

  • samodzielność, sumienność w wykonywaniu zadań,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dobrej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dobre warunki socjalne w nowej hali produkcyjnej,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy.

CV należy przesłać na adres email: biuro@elektrokontel.pl  w formacie *.pdf lub *.docx.